Home > Brands > Remote controls Hitachi > Remote control for Hitachi 42PD7A10A
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Hitachi 42PD7A10A
Remote control for 42PD7A10A
Reference: 42PD7A10A
Available in stock
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Hitachi
Remote controls Hitachi
Some of the models that use this remote are
Hitachi 42 PD 7 A 10 A
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.