Home > Brands > Remote controls Baird > Remote control for Baird HAL32V6A
CartShopping cart
The cart is empty
Remote control for Baird HAL32V6A
Remote control for HAL32V6A
Reference: HAL32V6A
Available in stock
The order will be shipped today if you make the purchase before 16:00 h.
* It can vary depending on the shipping destination
Brand
Brand: Baird
Some of the models that use this remote are
Baird HAL 32 V 6 A
AAA
It uses 2 batteries of the type AAA
1.5V alcaline batteries AAA LR03, used in a great majority of remote controls.